Reklamační řád

Reklamace


V případě reklamace nás nejdříve kontaktujte na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Reklamované zboží zašlete doporučeně spolu s kopií faktury a důvodem reklamace na níže uvedenou adresu.

 

Vrácení / výměna zboží


Jako každý zákazník internetového obchodu máte právo na výměnu nebo vrácení výrobku do 14 dnů od převzetí zboží.

Pokud Vám zboží nevyhovuje, zašlete zboží v balíku spolu s kopií faktury a vyplněným protokolem o zpětném zaslání zboží. Zároveň nás informujte e-mailem, jaké zboží posíláte zpět.

Do protokolu uveďte, zda požadujete výměnu zboží nebo vrácení peněz. Pokud požadujete výměnu, napište do protokolu o zpětném zaslání zboží nový kód zboží a velikost jakou potřebujete. Pokud požadujete vrácení peněz, uveďte do protokolu o zpětném zaslání zboží, zda chcete zaslat peníze složenkou nebo na bankovní účet. Peníze zašleme do 10 pracovních dní na bankovní účet nebo složenkou na uvedenou adresu.

Při vrácení poškozeného, opotřebovaného nebo nekompletního zboží má provozovatel právo na náhradu za snížení hodnoty zboží vráceného v takovém stavu. Balíky zasílejte pouze běžnou balíkovou poštou nebo odevzdejte na místě osobního odběru, balík s dobírkou nebude přijat. Vrácení peněz probíhá vždy převodem na bankovní účet nebo složenkou. Vrácení peněz na adrese pro vrácení zboží není možné.

 

Adresa pro vrácení zboží:

DIRTY MODA

Plzeňská 79/1 (vchod z ulice Prokopa Holého)

405 02 Děčín

 

docProtokol o zpětném zaslání zboží v DOC

pdfProtokol o zpětném zaslání zboží v PDF